Google Phone – prawie jak w brazylijskim serialu
dodano: 15:14 18.11.2009Pisaliśmy już jedną zapowiedź powstania Google Phone, po jakimś czasie jednakże musieliśmy zdementować te plotki. Dziś ponownie wypuszczamy informacje, jakoby Google Phone miał powstać.

Michael Arrington - wydawca i twórca serwisu TechCrunch twierdzi, że wszystkie plotki o Google Phone to prawda i sam telefon ujrzy światło dzienne.
Podobno informacje odnośnie Google Phone mają pojawić się już niedługo, a wszystkie telefony, które do tej pory się pojawiły to tylko przystawka.
Co jest prawdÄ… wedÅ‚ug Arringtona? Otóż to, że Google ma zamiar wyprodukować telefon, który bÄ™dzie sprzedawany tylko przez koncern i to, że pojawi siÄ™ on na przeÅ‚omie 2009/2010 roku. Google zleci zaprojektowanie telefonu jakiejÅ› firmie. Pytanie tylko której. Najbardziej prawdopodobne jest przyciÄ…gniecie do budowy Google Phone’a Samsunga, albo LG. Jednakże Samsung ma pewne zobowiÄ…zania w stosunku do Apple, wiÄ™c wybór padnie pewno na LG.
Plotki głoszą, że kampania promująca Google Phone ruszy już w styczniu, więc szybko dowiemy się, na ile plotki okazały się być prawdziwe.


