«

»

InTouch Max GW620 pierwszy telefon LG w Europie

Tagi: , , , , , , ,

Autor: Paweł Czebotarewicz dodano: 18:55 23.01.2010

Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale. W końcu pierwszy telefon z systemem operacyjnym Android od koreańskiego producenta trafił na półki sklepowe w Europie.

LG długo zwlekało z wypuszczeniem swojego pierwszego telefonu działającego pod kontrolą Androida na naszym kontynencie. Jednak po sukcesie w Azji gdzie swoją premierę GW620 miał kilka miesięcy temu o czym pisaliśmy w tym oraz tym artykule, przyszła kolej na Europę. Popularne szczególnie wśród nastolatków i młodych ludzi telefony LG będą teraz wyposażane w nasz ulubiony i szybko zdobywający nowych zwolenników system. A pierwszym z tej serii został InTouch Max GW620. GW620 300x229 InTouch Max GW620 pierwszy telefon LG w Europie

Dla przypomnienia dodam, że telefon wyposażony zostaÅ‚ w fizycznÄ… klawiaturÄ™ QWERTY szczególnie użytecznÄ… podczas pisania na portalach spoÅ‚ecznoÅ›ciowych a bÄ™dzie to jeszcze bardziej uÅ‚atwione dziÄ™ki wbudowanej aplikacji Linkbook™  która jest menadżerem owych portali. InnÄ… ciekawÄ… funkcjÄ… ma być tagowanie twarzy (Face-Tagging) które rozpozna i zapamiÄ™ta naszych przyjaciół ze zdjęć w kontaktach a nastÄ™pnie za pomocÄ… Face-to-Action bÄ™dzie możliwe wykonanie połączenia lub napisanie smsa do znajomego po klikniÄ™ciu jego twarzy na naszych zdjÄ™ciach. InTouch Max posiada 5-megapixelowÄ… kamerkÄ™, 3 calowy ekran dotykowy o rozdzielczoÅ›ci 320×480 oraz baterie o pojemnoÅ›ci 1500Ah, która zapewnić ma dÅ‚ugie rozmowy oraz wiele godzin pracy telefonu. SÅ‚uchawka bÄ™dzie wyposażona w Androida w wersji 1.5 i obsÅ‚ugiwać bÄ™dzie karty pamiÄ™ci do 16 GB

Na razie telefon dostępny jest w UK w T-Mobile oraz Virgin Media, więcej informacji o tym modelu można znaleźć na stronie producenta pod tym adresem.

Wyświetleń: 628
Ocena artykułu: (ocena: 4,00 / 2 głosów)
Loading ... Loading ...

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Xperia X10 się spóźnia

Xperia X10 się spóźnia

Pierwszy telefon Sony-Ericssona z systemem Android o nazwie Xperia X10 spóźnia się już kolejny raz. ...

Czytaj całość >

CES: Inbrics M1

CES: Inbrics M1

Na świecie wszyscy szaleją za najnowszym produktem od wujka Google, tymczasem na targach CES, Inbrics ...

Czytaj całość >

Multitouch w przeglÄ…darce Nexus One odblokowany

Multitouch w przeglÄ…darce Nexus One odblokowany

Wszystkich posiadaczy Nexus One, oraz tych którzy przymierzają się do jego kupna  zastanawia obecnie ...

Czytaj całość >

G1 i aktualizacja do Androida 2.0

G1 i aktualizacja do Androida 2.0

Wiemy już, że Android 2.0 ma prawo bytu na HTC Dream, co jednak z wypuszczeniem 2.0 dla wszystkich ...

Czytaj całość >

Aby komentować musisz się zalogować.